De Goslar spiegel van Best Design heeft een strakke retro uitstraling met een zwarte rand en is gemaakt van aluminium. De spiegel past ook goed in een stoere industriële badkamer. De diameter (Ø)van de Goslar design spiegel is 100 cm en is geschikt voor iedere bad- of doucheruimte. Randbreedte voorzijde: 1cm. De Goslar-Nero spiegel is verkrijgbaar in nog twee diameters, namelijk Ø 60 cm en Ø 80 cm.
Goslar-Nero Ronde Spiegel Ø 100 Cm

| Artikelnummer | 4007440 |
|---|---|
| FamilyId | SPF45 |
| EAN | 8719323063914 |
| Afmeting | 100 cm |
| Diameter | Ø 100 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Primaire kleur | Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant