Tordino Glijstangset goud is een goudkleurige badkamer handdouche die u aan de muur bevestigd. Met de Tordino goud creëert u een luxe uitstraling in uw badkamer. Door de glijstang kunt u zelf bepalen hoe hoog u de handdouche wilt hebben om u zelf af te spoelen. U kunt de handdouche ook los gebruiken.

Sanexo Tordino Glijstangset Handdouche Doucheslang En Handdouchehouder Glans Goud

| Artikelnummer | sakr00436 |
|---|---|
| EAN | 8720211750434 |
| Afmeting | 11x7x71.5 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 71.5 cm |
| Diepte | 7 cm |
| Lengte | 7 cm |
| Type kraan | Glijtangset |
| Primaire kleur | Goud |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Met Glijstang | CE-keurmerk |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant