Gless Thermostatische Inbouwkraan 2-Weg 1/2 Rvs Nero Mat-Zwart

| Artikelnummer | 4003080 |
|---|---|
| EAN | 8719323060463 |
| Afmeting | 6.8x5x13.1 cm |
| Breedte | 6.8 cm |
| Hoogte | 13.1 cm |
| Lengte | 5 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Materiaal | RVS-304 |
| Afwerking | Mat-zwart |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | Nee |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant