Glabach douchepaneel aluminium wit zwart van Best Design heeft een thermostatische kraan en is van alle gemakken voorzien. Het materiaal is van aluminium en het douchepaneel is eenvoudig aan uw douchewand te monteren. De Glabach douchepaneel heeft een waterval functie, een handdouche en jets voor een heerlijke massage of voor de aanvoer van warm water. Afmetingen: B23CM*H147CM*Diepte52CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart en wit zwart.
Glabach Douchepaneel Aluminium 1470X2030 Mm

| Artikelnummer | 4007890 |
|---|---|
| EAN | 8719323064355 |
| Afmeting | 23x52x147 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Diepte | 5 cm |
| Lengte | 52 cm |
| Type kraan | Thermostatische kraan |
| Materiaal | Aluminium |
| Afwerking | Wit voorzijde / zwart zijkant |
| Met Handdoucheset | CE-keurmerk |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Wit-Zwart |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Met Waterval | CE-keurmerk |
| Verhoogd model | Nee |
| Keramisch Cartridge | CE-keurmerk |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!