Giro spiegel rond met LED, dimbaar en spiegelverwarming 120 cm

| Artikelnummer | 38.3718 |
|---|---|
| EAN | 8721214100219 |
| Diameter | Ø120 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 120 cm |
| Materiaal | Spiegelglas |
| Kenmerk | Met verlichting en spiegelverwarming |
| Primaire kleur | Zilver |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant