Geesa Mirror Scheerspiegel 2-armig met LED-verlichting 3x vergrotend ø 215 mm Chroom

| Artikelnummer | 911093 |
|---|---|
| EAN | 8712163105011 |
| Afmeting | 24.9x33x23.1 cm |
| Diameter | Ø 21.5 cm |
| Type lamp | LED |
| Breedte | 24.9 cm |
| Hoogte | 23.1 cm |
| Diepte | 10.6 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Primaire kleur | Chroom |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Geesa |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant