Geberit Duofix Basic Wc-Element M. Inbouwreservoir Up100 H112Cm

| Artikelnummer | plg0701174 |
|---|---|
| EAN | 4025416758877 |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 112 cm |
| Diepte | 12 cm |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Geberit |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | plg0701174 |
|---|---|
| EAN | 4025416758877 |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 112 cm |
| Diepte | 12 cm |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Geberit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant