Geberit Delta-11 Enkele Drukplaat Wit

| Artikelnummer | 32.4868 |
|---|---|
| EAN | 4025416708599 |
| Breedte | 24.6 cm |
| Hoogte | 16.4 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Geberit |
| Te zien in showroom | Nee |

| Artikelnummer | 32.4868 |
|---|---|
| EAN | 4025416708599 |
| Breedte | 24.6 cm |
| Hoogte | 16.4 cm |
| Primaire kleur | Wit |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Geberit |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant