Geschikt voor hardstenen fonteintjes 39.3500 en 39.3501
Of losse kunstmarmeren fontein 38.3950
Los te bestellen
voorzien van een legplank
Deur links of rechts te plaatsen
1 deur met greep
So

| Artikelnummer | 38.3941 |
|---|---|
| EAN | 8718858079612 |
| Afmeting | 40x50x21 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 21.5 cm |
| Primaire kleur | Houtnerf Grijs |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!