Geschikt voor hardstenen fonteintjes 39.3500 en 39.3501
Of losse kunstmarmeren fontein 38.3950
Los te bestellen
voorzien van een legplank
Deur links of rechts te plaatsen
1 deur met greep
So

| Artikelnummer | 38.3942 |
|---|---|
| EAN | 8718858079629 |
| Afmeting | 40x50x21 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 21.5 cm |
| Primaire kleur | hoogglans grijs |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant