Flypo cosmetica spiegel is een luxe staand spiegel voor in uw badkamer. De spiegel heeft een normale spiegel en als u de spiegel kantelt dan heeft u een spiegel die het zicht 3x vergroot. Probleemloos verwijderd u de kleine haartjes van uw wenkbrauwen. Chrome details in uw badkamer? Dan creëert u met de Chrome Flypo cosmetica spiegel de ideale combinatie. H 27 cm x B 15 cm.3836780
Flypo Cosmetica Spiegel Staand Model

| Artikelnummer | 4003460 |
|---|---|
| EAN | 8719323060791 |
| Diameter | Ø 15 cm |
| Vorm | Rond |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Materiaal | Messing |
| Primaire kleur | Chroom |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant