Farnetta fontein van Best Design heeft een rechthoekige vorm en is gemaakt van keramiek. Het voordeel van keramiek is dat het duurzaam en krasbestendig is. De Farnetta is verkrijgbaar met een linker- of een rechter kraangat. Op de site van Sanexo vindt u bijpassende fonteinkranen om uw look voor de toiletruimte compleet te maken. Afmetingen: B37CM*H9CM*D18CM. Verkrijgbaar in de kleuren: mat zwart, mat grijs, mat wit, glans zilver, glans goud.
Farnetta Fontein Rechts 37X18X9Cm, Glans Goud

| Artikelnummer | 4005730 |
|---|---|
| EAN | 8719323062917 |
| Afmeting | 37x18x9 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Primaire kleur | Glans Goud |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant