SEPHIA kolomkast komt uit de nature van Excellence die u kunt combineren met een badkamermeubel. De kolomkast heeft een tijdloos design en past in iedere badkamer. De kolomkast bestaat uit glazen legplankjes met deuren die zowel links-als rechts te openen zijn. De kast bevestigd u moeiteloos aan de muur. Afmetingen: B30CM*H140CM*Diepte25CM. Kleur: mat nature.
Exellence Sephia Kolomkast 140X30X25 Nature

| Artikelnummer | 38.4351 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF22 |
| EAN | 8719956084034 |
| Afmeting | 30x25x140 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Hout |
| Materiaal | MDF |
| Verstelbare ophangsysteem | Ja |
| Type greep | Greeploos |
| Inclusief | Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Exellence |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!