SEPHIA badmeubel komt uit de nature van Excellence die u kunt combineren met een kolomkast uit dezelfde lijn. Het badmeubel bestaat uit een keramische wastafel, een Led spiegel en 2 lades. Keramiek is makkelijk schoon te houden en duurzaam. De lades zijn voorzien van een softclose systeem waardoor ze geruisloos dichtvallen. De Led spiegel heeft een moderne uitstraling en wist u dat Led verlichting veel langer mee gaat? Afmetingen: B80CM*H60CM*Diepte46CM. Kleur: mat nature.
Exellence Sephia Badmeubel 80Cm Nature

| Artikelnummer | 38.4301 |
|---|---|
| FamilyId | BADKF21 |
| EAN | 8719956083990 |
| Afmeting | 80x46x60 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 46 cm |
| Kraangat Diameter | 35 mm |
| Aantal Kraangaten | 1 |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Primaire kleur | Hout |
| Materiaal | MDF |
| Verstelbare ophangsysteem | Ja |
| Type greep | Greeploos |
| Wasbak vorm | Rechthoek |
| Met Overloop | Ja |
| Aantal Lades | 2 |
| Inclusief | Met Spiegel, Met Verlichting, Softclose |
| Garantie | 2 Jaar |
| Aantal gebruikersplaatsen | 1 |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Exellence |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!