Eurocol 063 Euroband Rol25 M1

| Artikelnummer | 1020665 |
|---|---|
| Afmeting | 25 m |
| Breedte | 8 cm |
| EAN | 8710345001038 |
| Kleurnaam | Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Eurocol |
| Land Van Herkomst | Nederland |
| Te zien in showroom | Ja |

| Artikelnummer | 1020665 |
|---|---|
| Afmeting | 25 m |
| Breedte | 8 cm |
| EAN | 8710345001038 |
| Kleurnaam | Wit |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Eurocol |
| Land Van Herkomst | Nederland |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant