Enrico vierkant met 1 swing deur douchecabine van Best Design is een vierkante douchecabine. De douchecabine met een tijdloos design bestaat uit 2 glaswanden met een chrome deurknop. De douchecabine wordt geleverd met een chrome profiel voor extra stevigheid. Met 1 draai naar rechts opent u de deur van deze fraaie douchecabine. Houd u rekening met voldoende ruimte voor de draaideur zodat u geen schade aanricht aan uw douchecabine of meubels. De douchecabine heeft helder veiligheidsglas met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Afmetingen: H200CM*B90CM*L90CM. De douchecabine is exclusief douchebak.
Erico Vierkante Cabine Met 1 Swing Deur 90X90X200Cm Nano Glas 6Mm

| Artikelnummer | 3856290 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF200 |
| EAN | 8718274535181 |
| Afmeting | 90x90x200 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Afwerking | Glanzend |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Aantal deuren | 1 |
| Openingswijze | Buiten |
| Type instap | Voorinstap |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Kraan |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant