Enrico Q4 vierkant hoekinstap douchecabine van Best Design is een vierkante douchecabine. De douchecabine met een tijdloos design heeft 2 deuren met handvaten in de kleur chroom bestaande uit 4 panelen die u naar buiten opent. Creëer met de Enrico douchecabine van West Design uw droombadkamer. De deuren zijn afgewerkt met chrome details, met aan de bovenkant 2 chrome profielen. De profielen zorgen voor extra stevigheid. De douchecabine heeft helder veiligheidsglas met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Afmetingen: H195CM*B90CM*L90CM. De douchecabine is exclusief douchebak.
Erico Q4 Vierkant Hoekinstap 90X90X195Cm Nano Glas 6Mm

| Artikelnummer | 4000100 |
|---|---|
| EAN | 8718274538779 |
| Afmeting | 90x90x195 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, 1.5 cm |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Aantal deuren | 2 |
| Openingswijze | Buiten |
| Type instap | Hoekinstap |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Kraan |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant