Enrico pendeldeur is een stijlvolle deur die u naar binnen of naar buiten sluit. De pendeldeuren hebben een deurknop met een mooi afgewerkt profiel in de kleur chroom. De Enrico heeft helder veiligheidsglas van 6 mm met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Verkrijgbaar in de afmetingen: B76-79CM*H200CM en B86-89CM*H200CM.
Erico Pendeldeur Met Profiel 76-79Cm H=200Cm Nano Glas 6Mm

| Artikelnummer | 3856360 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF210 |
| EAN | 8718274535259 |
| Afmeting | 76-79x200 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 79 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Pendeldeur |
| Openingswijze | Buiten en binnen |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant