Enrico nisdeur schuif verstelbaar van Best Design is een elegante deur voor uw doucheruimte. Heeft u niet veel ruimte in uw doucheruimte dan is de schuifdeur met elegante chrome details de ideale oplossing. De Enrico heeft helder veiligheidsglas van 8 mm met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Verkrijgbaar in de afmetingen: B108-110CM*H200CM, B118-120CM*H200CM.
Erico Nisdeur Schuif Verstelbaar 118-120Cm H=200Cm Nano Glas 8Mm

| Artikelnummer | 3856500 |
|---|---|
| EAN | 8718274538519 |
| Afmeting | 118-120x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | 2 cm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Kraan |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant