Erico nisdeur met profiel van Best Design is een draaideur met een strak design voor uw doucheruimte. De deur heeft een opvallend chrome profiel en wordt bevestigd met een muurprofiel. De Enrico heeft helder veiligheidsglas van 6 mm met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Verkrijgbaar in de afmetingen: B68-70CM*H200CM, B78-80CM*H200CM, B88-90CM*H200CM, B97-100CM*H200CM.
Erico Nisdeur Met Profiel 88-90Cm H=200Cm Nano Glas 6Mm

| Artikelnummer | 3856340 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF182 |
| EAN | 8718274535235 |
| Afmeting | 88-90x200 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Openingswijze | Buiten |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant