Erico nisdeur van Best Design is een draaideur met een strak design voor uw doucheruimte. De deur is afgewerkt met verfijnde chrome details en wordt bevestigd met 2 scharnieren. De Enrico heeft helder veiligheidsglas van 8 mm met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Verkrijgbaar in de afmetingen: B68,5-70CM*H200CM, B78,5-80CM*H200CM, B88,5-90CM*H200CM.
Erico Nisdeur 88,5-90X200Cm Nano Glas 8Mm

| Artikelnummer | 3856400 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF181 |
| EAN | 8718274535297 |
| Afmeting | 88.5-90x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | 1.5 cm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Openingswijze | Buiten |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant