Enrico badwand inc. Handdoek-beugl van Best Design is een rechthoekige badwand. De Enrico heeft een fraai design en een praktisch detail namelijk de handdoekbeugel in de kleur chroom. De badwand is van helder veiligheidsglas met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Afmetingen: hoogte 140cm x breedte 80cm.
Erico Badwand Incl.Handd-Beugel 80X140Cm Nano Glas 6Mm

| Artikelnummer | 3875230 |
|---|---|
| EAN | 8718274538083 |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Materiaal Handvaten | Messing |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Type badwand | Badklapwand |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!