Erico 500 Inloopdouche 47-49 Cm Nano 8Mm Glas

| Artikelnummer | 4002030 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF164 |
| EAN | 8719323060227 |
| Afmeting | 47-49x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Aluminium |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant