Erico ¼ halfrond douchecabine van West Design is een stijlvolle cabine die u in de hoek van uw droombadkamer plaatst. De cabine heeft 2 draaideuren die u met 2 praktische deurknoppen makkelijk naar buiten opent om te kunnen genieten van uw douchemoment. Het muurprofiel is verstelbaar en is chroom van kleur. Erico ¼ halfrond douchecabine van West Design heeft helder veiligheidsglas met een NANO coating. Veiligheidsglas is flexibel, sterk en stootbestendig, de NANO coating zorgt er voor dat het glas aan beide kanten makkelijk schoon te maken is. Afmetingen: H192CM*B90CM*L90CM. Glasdikte: 0,8CM. Ook verkrijgbaar in: H192CM*B100CM*L100CM. De douchecabine is exclusief douchebak.
Erico 1/4 Rond Cabine Met 2 Deuren 90X90X192Cm Nano Glas 8Mm

| Artikelnummer | 3875240 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF200 |
| EAN | 8718274538090 |
| Afmeting | 90x90x190 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Vorm | Kwartrond |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | 1.5 cm |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Aantal deuren | 2 |
| Openingswijze | Buiten |
| Type instap | Hoekinstap |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Kraan |
Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!