Epona-Lava Opbouw Waskom Just-Solid 52 Cm, Lava (Grijs)

| Artikelnummer | 3840270 |
|---|---|
| EAN | 8718274536911 |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Diepte | 38 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Solid Surface |
| Primaire kleur | Grijs |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant