met kunstmarmer wastafel, half verzonken
Kleur: hoogglands grijs
500x250x500
Links of rechts te monteren
Softclose deur
16mm MDF gelakt
*kraan en waste niet meegeleverd
Benaderbare RAL-kleur: RAL

| Artikelnummer | 38.3821 |
|---|---|
| EAN | 8718858077786 |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 25 cm |
| Primaire kleur | hoogglans grijs |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant