Ellips vrijstaand bad van Wiesbaden in een ruim bad wat ruimte biedt voor 2 personen. De stijl van het bad is modern en de vorm is ovaal. Acryl is een soort kunststof dat warm aanvoelt, is poriënvrij en heeft een glad oppervlak. Als voordeel heeft acryl dat vuil en bacteriën zich nauwelijks hechten. Bovendien is Acryl kleurvast en het houdt het water langer warm. Afmetingen: B180CM*H58CM*B90CM.
Ellips Vrijstaand Acryl Ligbad 180 X 90 Wit

| Artikelnummer | 21.3670 |
|---|---|
| EAN | 8719323030022 |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Vorm | Druppel |
| Afwerking | Glans |
| Aantal personen | 2 |
| Plaats afvoer | Midden |
| Inclusief afvoer | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant