Eco zijwand voor Eco nisdeur van Wiesbaden inclusief telescopische stabilisatiestang rond die verstelbaar is en een set magneetstrips om de deur op de wand aan te laten te sluiten. Het glas is van helder veiligheidsglas en 6 mm dik. Verkrijgbaar in de afmetingen: B80CM*H195CM, B90CM*H195CM, B100*H195CM.
Eco Zijwand Voor Eco Nisdeur 1000X1950 6Mm

| Artikelnummer | 20.4032 |
|---|---|
| EAN | 8718858079933 |
| Afmeting | 100x195 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Nee |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant