Toch liever de vrijstaande inloopdouche afschermen? Dat kan bij deze Eco zijwand met hoekprofiel van Wiesbaden. Het glas is van helder veiligheidsglas en 8 mm dik. Verkrijgbaar in de afmetingen: B30CM*H200CM, B40CM*H200CM.
Eco Zijwand Met Hoekprofiel 400X2000. 8 Mm Nano

| Artikelnummer | 20.4061 |
|---|---|
| EAN | 8719323032149 |
| Afmeting | 40x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand met vaste zijwand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant