Eco douchegoot met flens van Wiesbaden is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit RVS. De douchegoot is makkelijk schoon te maken omdat de sifon uitneembaar is. Verkrijgbaar in de afmetingen: L100*B7CM*H6,7CM, L90*B7CM*H6,7CM, L80CM*B7CM*H6,7CM, L70CM*B7CM*H6,7CM, L60CM*B7CM*H6,7CM, L50CM*B7CM*H6,7CM, L40CM*B7CM*H6,7CM, L30CM*B7CM*H6,7CM, L20CM*B7CM*H6,7CM.
Eco Rvs Douchegoot Met Flens 60Cm

| Artikelnummer | 33.4311 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF139 |
| EAN | 8718858075805 |
| Afmeting | 60x7x7 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant