Eco RVS douchegoot van Wiesbaden kan makkelijker en strakker in de vloer verwerkt worden. De Eco douchegoot is een ideale oplossing als u liever een betonvloer kiest in plaats van een betegelde vloer. Verkrijgbaar in de afmetingen: L100CM*B7CM*H6,7CM, L90CM*B7CM*H6,7CM, L80CM*B7CM*H6,7CM, L70CM*B7CM*H6,7CM, L60CM*B7CM*H6,7CM
Eco Rvs Douchegoot 80Cm

| Artikelnummer | 33.4303 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF138 |
| EAN | 8718858075898 |
| Afmeting | 80x7x7 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 6.7 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | RVS geborsteld |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant