met muurprofiel
900mm breedx1950 hoog
6mm dik veiligheidsglas
aluminium profiel
Met liftsysteem

| Artikelnummer | 20.4021 |
|---|---|
| EAN | 8718858079896 |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar 880 - 895 MM |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Xellanz |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant