Met deze Eco inloopdouche met een zijwand maakt u uw doucheruimte compleet. Het muurprofiel is van aluminium en is verstelbaar. De stabilisatiestang in de kleur chroom zorgt voor extra stevigheid. Het glas is gehard veiligheidsglas en 8 mm dik. De breedte van de zijwand is 30 cm breed. Verkrijgbaar in de afmetingen: B80CM*H200CM, B90CM*H200CM, B100CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Eco-Combi Nano Inloopdouche + Zijwand 1000X300 8Mm

| Artikelnummer | 20.4102 |
|---|---|
| EAN | 8719323030497 |
| Afmeting | 100x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant