Eco ¼ ronde douchecabine van Excellence past in een moderne badkamer. De douchecabine bestaat uit 5 mm helder glas, 2 schuifdeuren en een aluminium profiel. Het voordeel van helder glas is dat het een ruimtelijk effect heeft op uw badkamer, omdat u er doorheen kunt kijken. Verkrijgbaar in de afmetingen: B90CM*L90CM*H190CM, B80CM*L80CM*H190CM.
Eco 1/4 Ronde Douchecabine 5Mm 800X800X1900 Helder Glas

| Artikelnummer | 20.3710 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF214 |
| EAN | 8719323030961 |
| Afmeting | 80x80x190 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Dikte glas | 5 mm |
| Vorm | Kwartrond |
| Afwerking | Glanzend |
| Antikalk | Nee |
| Type deur | Schuifdeur |
| Aantal deuren | 2 |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Exellence |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!