Met de Dusa spiegelverwarming voorkomt u dat uw spiegel beslaat. De spiegelverwarming is geschikt voor natte ruimtes. Op een eenvoudige manier plakt u als een sticker de spiegelverwarming aan de achterzijde van de spiegel. U hoeft niet het hele spiegeloppervlak te bedekken met de spiegelverwarming, de warmte wordt door de spiegel zelf geleid. Het element kan rechtstreeks op het elektriciteitsnetwerk worden aangesloten. Ook verkrijgbaar in 42x50cm 42 Watt.
Dusa Spiegelverwarming Geaard 50X60Cm 60 Watt

| Artikelnummer | 4002680 |
|---|---|
| FamilyId | SPF47 |
| EAN | 8719323060333 |
| Afmeting | 50x60 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant