Dule waterval muuruitloop t.b.v. douche en bad chroom van Best Design heeft een mooie luxe uitstraling. De Dule bevestigd u aan de muur waarna u uw bad vol kunt laten lopen. Afmetingen: B19,9CM*Diepte15,8CM. Kleur: chroom.
Dule Waterval Muuruitloop Tbv.Douche En Bad

| Artikelnummer | 4000420 |
|---|---|
| EAN | 8718274539219 |
| Afmeting | 19.9x15.8 cm |
| Breedte | 19.9 cm |
| Diepte | 15.8 cm |
| Lengte | 15.8 cm |
| Materiaal | Messing |
| Met Waste | Nee |
| Primaire kleur | Chroom |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Keramisch Cartridge | Nee |
| Rozetten | Nee |
| Geschatte levertijd | 2 - 3 werkdagen |
| Garantie | 2 Jaar |
| Merk | Best Design |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant