Hoekinstap cabine heeft 2 swingdeuren die u zowel naar binnen als naar buiten opent. De chromen muurprofielen aan de zijkant zijn 2 cm verstelbaar. De douchecabine heeft geen vloerbevestiging, waardoor u de wand direct na het plaatsen transparant kunt afkitten. Door de verstelbare profielen is het mogelijk de cabine heel eenvoudig te monteren. De NANO antikalk coating is voor het tegengaan van kalkafzetting op het glaswand. Verkrijgbaar in de afmetingen: B90CM*L90CM*H200CM, B100CM*L100CM*H200CM.
Dubbele Swingdeur Uni 1000X1000X2000 Chr.8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3844 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF254 |
| EAN | 8718858079957 |
| Afmeting | 100x100x200 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | RVS |
| Aantal deuren | 2 |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Type instap | Hoekinstap |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 1000 mm |
| Plaatsing deur | Links en Rechts |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
| Exclusief | Kraan |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant