900x2000
6mm veiligheids-,NANO glas
Met magneetsluiting
Deuren voorzien van liftsysteem
Metalen knoppen
Aluminium profielen
Verstelbaar 88-92cm

| Artikelnummer | 20.3824 |
|---|---|
| EAN | 8718858071494 |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Metaal |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 850 MM |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant