Met deze dubbele pendeldeur creëert u een luxe uitstraling voor uw doucheruimte. Door middel van de muurprofielen die ook verstelbaar zijn bevestigd u de deuren aan de muur. Bovendien is deze dubbele nisdeur praktisch. De deuren zijn zowel naar binnen als naar buiten toe te openen. De Nano coating maakt het glas bestendig tegen vocht en vuil en het glas is beter te reinigen. Verkrijgbaar in de afmetingen: B120CM*H200CM, B100CM*H200CM, B80*H200CM.
Dubbele Pendeldeur In Nis 800X2000 6Mm Nano Glas

| Artikelnummer | 20.3821 |
|---|---|
| EAN | 8718858070671 |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, verstelbaar 780 - 820 mm |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Draaideur |
| Materiaal Handvaten | Metaal |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 750 MM |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant