tbv inbouwreservoir
Kleur: mat-zwart
Deze drukplaat is geschikt voor de volgende inbouwreservoirs :
Rapotec inbouw WC-element
Walraven Walkon
Saweg Dolfin
Geberit UP320
Plieger Isar
Plieger inbouwreservoirpack Flow

| Artikelnummer | 32.4661 |
|---|---|
| EAN | 8719956085222 |
| Afmeting | 24.6×16.4×1.3 cm |
| Breedte | 16.4 cm |
| Hoogte | 1.3 cm |
| Primaire kleur | Mat Zwart |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant