Deze draaibare badwand van Wiesbaden is de ideale oplossing als u uw bad ook als douche wilt gebruiken. Na het douchen kunt u de badwand naar binnen toe draaien zodat deze niet in de weg staat. De wand is afgewerkt met chromen elementen. Afmeting: B80CM*H150CM.
Draaibare Badwand 800X1500 6Mm Nano Chroom

| Artikelnummer | 20.3860 |
|---|---|
| EAN | 8718503678238 |
| Lengte | 0.6 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Openingswijze | Binnen of buiten |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Type badwand | Draaibaar |
| Primaire kleur | Zilver |
| Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Wij hebben er drie besteld en prijs kwaliteit verhouding is top! We hadden elders nog een andere besteld vanwege afmetingen. Hier was duidelijk kwaliteit verschil te bemerken. Deze 3 zijn beduidend beter. Betere vlakke ombouw, betere en bereikbare aansluiting en beter ophangsysteem. Helaas is er 1 voorzien van een put. Deze zagen we pas na het ophangen en het ziet er naar uit dat bij vervoer veroorzaakt is en tegen iets is aangevallen. Hier zijn wij nog over in onderhand en hopen op een nieuw vlak aangezien ze ook nog demontabel zijn, ook een pluspunt ten opzichte van de andere radiator. Al met al een aanrader!