Uw eigen inloopdouche samenstellen met een losse glaswand en de bijbehorende profielsets in diverse kleuren kan met de producten van Wiesbaden. Het rookglas zorgt voor een industriële uitstraling in uw doucheruimte. De glaswand is gemaakt van 8mm dik veiligheidsglas. Het glas is voorzien van NANO coating, dit is een anti kalk coating die zorgt voor een langere levensduur. Verkrijgbaar in de afmetingen: B90CM*H200CM, B100, H200CM, B110CM*H200CM, B120CM*H200CM.
Slim Glasplaat Rookglas 1000X2000 8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3481 |
|---|---|
| EAN | 8719743067714 |
| Afmeting | 100x200 cm |
| Lengte | 0.8 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Geen |
| Afwerking glas | Rookglas |
| Antikalk | Ja |
| Uitvoering | Vaste wand |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant