Doucheputten zijn een goedkopere en simpelere versie van de moderne douchegoten. Een goede doucheput zorgt ervoor dat het water snel, goed en makkelijk wegloopt. Deze doucheput van het merk Riko heeft een inbouwdiepte van ongeveer 9 cm. Kleur: wit.
Doucheplug 10X10 Zijuitlaat Wit

| Artikelnummer | 33.3653 |
|---|---|
| EAN | 8717306089258 |
| Afmeting | 10x10x9 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Riko |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant