Deze rechthoekige douchecabine bestaat uit een schuifdeur en een zijwand. Door middel van de wielen schuift de deur probleemloos open en dicht. De chromen muurprofielen aan de zijkant zijn 2 cm verstelbaar. De douchecabine heeft geen vloerbevestiging, waardoor u de wand direct na het plaatsen transparant kunt afkitten. De NANO antikalk coating is voor het tegengaan van kalkafzetting op het glaswand. Verkrijgbaar in de afmeting: B90CM*L140CM*H200CM B100CM*L140CM*H200CM, B100CM*L120CM*H200CM, B80CM*L120CM*H200CM, B90CM*L120CM*H200CM.
Douchedeur + Zijwand 1400X900X2000 Chr.8Mm Nano

| Artikelnummer | 20.3864 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF195 |
| EAN | 8718858075157 |
| Afmeting | 140x90x200 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afwerking | Glanzend |
| Verstelbaar muurprofiel | Ja, 20 mm verstelbaar |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Schuifdeur |
| Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
| Aantal deuren | 1 |
| Openingswijze | Schuif |
| Type instap | Zij instap |
| Installatie Handleiding | Ja |
| Garantie | 2 Jaar |
| Breedte Deuropening | 600 mm |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Inclusief | CE-keurmerk |
| Exclusief | Kraan |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant