De Douchedeur Mallow Nisdeur 90x200 cm is een draaideur met vaste wand, gemaakt van 8 mm helder glas met antikalk-coating en chroom profielen. Het moderne design, met de deur aan de rechterzijde, biedt een elegante en praktische oplossing voor je badkamer.
Douchedeur Mallow Nisdeur 90X200 Draaideur Met Vaste Wand 8Mm Helder Glas Antikalk Chroom Rechts

| Artikelnummer | sadb01281 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF424 |
| EAN | 8720908384423 |
| Afmeting | 90x200 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant