Wees de eerste om dit product te beoordelen
Douchedeur Lotus Nisdeur 130X195 Schuifdeur 8Mm Helder Glas Antikalk Chroom
De douchedeur Lotus Nisdeur, met schuifdeur en vaste wand, is een ware eyecatcher voor in uw badkamer. Met een breedte van 1300mm is dit fraaie model ideaal als u wat meer ruimte wenst tijdens uw douchemoment. De strakke chroom aluminium belijning, chroom rollers, glasheldere 8mm schuifdeur en vaste wand zorgen ervoor dat deze douchedeur een moderne luxe uitstraling heeft. De douchedeur heeft een standaard verstelbaarheid van 1260 - 1300mm. De douchedeur kan eventueel nog minder breed gemaakt worden dan 1260mm. Mocht dat nodig zijn, neem dan met ons contact op voor een toelichting.
De douchedeur is direct op de vloertegels te plaatsen, mits waterpas, of te combineren met een bijpassend douchebak uit ons ruime assortiment.
De waterafstotende coating zorgt voor extra bescherming tegen kalkaanslag en zeepresten in de cabine. Hierdoor is hij makkelijk schoon te maken en blijft het glas mooi glanzend en helder. De coating is aan beide kanten van het glas voorzien, waardoor de schuifdeur zowel links als rechts te monteren is.
De douchedeur Lotus is voorzien van 8 mm veiligheidsglas, zodat u er zonder zorgen gebruik van kunt maken.
De Lotus Nisdeur met schuifdeur en chroom profielen is te verkrijgen in de maten: 1000x1950 mm, 1100x1950 mm, 1200x1950 mm, 1300x1950 mm, 1400x1950 mm en 1600x1950mm.
Artikelnummer | sadb00465 |
---|---|
FamilyId | DOUF31 |
EAN | 8720211751479 |
Afmeting | 130x195 cm |
Lengte | 0.8 cm |
Breedte | 130 cm |
Hoogte | 195 cm |
Dikte glas | 8 mm |
Afwerking | Glanzend |
Verstelbaar muurprofiel | Ja, 1270 mm - 1300 mm |
Afwerking glas | Helder glas |
Antikalk | Ja |
Type deur | Schuifdeur |
Materiaal Handvaten | Hoogwaardig aluminium |
Openingswijze | Schuif |
Installatie Handleiding | Ja |
Garantie | 2 Jaar |
Breedte Deuropening | 600 mm |
Primaire kleur | Chroom |
Secundaire kleur | Hoogwaardig aluminium |
Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
Merk | Sanexo |
Te zien in showroom | Ja |
Inclusief | CE-keurmerk, Liftsysteem |
Exclusief | Kraan |
Ik had reeds enkele keren contact alvorens ik het product kocht om te zien of de technische zaken mogelijk waren en zouden werken etc. Bij al deze vragen werd ik zeer goed geholpen, zelfs al was men niet zeker dat ik effectief het product zou kopen. Dus dienst voor verkoop excellent. Toen het product aan mooie kortingsprijs aangeschaft. Installatie volgt pas later begin volgend jaar maar tot op heden alvast zeer tevreden.