De Douchedeur Iris Nisdeur 110x195 cm met 8 mm helder glas en antikalk-coating in mat zwart biedt een strakke uitstraling en makkelijk gebruik. De schuifdeur bespaart ruimte en is perfect voor een moderne badkamer.
Douchedeur Iris Nisdeur 110X195 Schuifdeur 8Mm Helder Glas Antikalk Mat Zwart

| Artikelnummer | sadb01256 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF420 |
| EAN | 8720908384171 |
| Afmeting | 110x195 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Mat |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Zwart |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |

Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant