De Douchedeur Cosmos Nisdeur 80x195 cm is een draaideur met vaste wand, gemaakt van 8 mm helder glas met antikalk-coating en chroom profielen. Het strakke ontwerp biedt een stijlvolle en praktische oplossing voor je badkamer.
Douchedeur Cosmos Nisdeur 80x195 Draaideur Met Vaste Wand 8mm Helder Glas Antikalk Chroom

| Artikelnummer | sadb01293 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF426 |
| EAN | 8720908384546 |
| Afmeting | 80x195 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 8 mm |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Nee |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant