Let op! De douchewanden en de douchedeuren beschikken over een verstelbaarheid, waardoor deze een minimale en maximale breedte hebben. Houd er rekening mee dat het hierbij om buitenmaten gaat. Dit betekent dat de breedte van het muurprofiel en de waterkering is meegenomen in de maatvoering en dat de maat van het glas alleen dus altijd kleiner is dan de buitenmaat. Omdat de cabine ook op een douchebak te plaatsen is, zijn de afmetingen 2 - 3 cm kleiner als aangegeven op specificaties.
Douchecabine Rechthoek Poppy 120x80 Dubbele Vouwdeur 6mm Helder Glas Antikalk Chroom

| Artikelnummer | sadb01070 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF269 |
| EAN | 8720908381712 |
| Afmeting | 120x80x195 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Dikte glas | 6 mm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Veiligheidsglas |
| Afwerking | Glanzend |
| Afwerking glas | Helder glas |
| Antikalk | Ja |
| Type deur | Vouwdeur |
| Aantal deuren | 2 |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Chroom |
| Geschatte levertijd | 3 - 5 werkdagen |
| Merk | Sanexo |
| Te zien in showroom | Ja |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant