Wiesbaden heeft rechthoekige, kwartronde en vierkante douchebakken. De douchebak acryl is in diverse afmetingen verkrijgbaar. Acryl heeft diverse voordelen. Het materiaal is sterk, betaalbaar en is licht van gewicht. Verkrijgbaar in de afmetingen: L160CM*B90CM*H4CM, L140CM*B90CM*H4CM, L120CM*B90CM*H4CM*, L90CM*B90CM*H4CM.
Douchebak Acryl 140X90X4 Wit

| Artikelnummer | 21.3516 |
|---|---|
| FamilyId | DOUF208 |
| EAN | 8719956081934 |
| Afmeting | 140x90 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Materiaal | Acryl |
| Antikalk | Nee |
| Installatie Handleiding | Nee |
| Garantie | 2 Jaar |
| Primaire kleur | Wit |
| Geschatte levertijd | 1 - 2 werkdagen |
| Merk | Wiesbaden |
| Te zien in showroom | Nee |
| Exclusief | Sifon |
Heb voor de verbouwing voor mijn nieuwe huis hier voor de 2e x mijn badkamerspullen besteld. Snelle en goede service. Ze helpen je goed. Een tevreden klant